کد خبر: ۶۲۶۴۷ | گروه بانوان خراسان شمالی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۷/۱۱

دومین جشنواره ملی «باب الهدی» در خراسان شمالی برگزار می شود

مرحله استانی دومین جشنواره ملی «باب الهدی» گرامیداشت مقام حضرت امام هادی (علیه السلام) در خراسان شمالی برگزار می شود.
دومین جشنواره  ملی «باب الهدی»  در خراسان شمالی  برگزار می شود

به گزارش گروه دریافت خبر راه ساجده، هاشم شیرازیان، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی با اعلام این خبر گفت:  این جشنواره  با هدف  گرامیداشت مقام  همام  امام دهم، حضرت  امام هادی (علیه السلام)  و در دو بخش عمومی و تخصصی برگزار می شود.

وی در ادامه با معرفی بخش های عنوان شده افزود: بخش عمومی شامل مسابقه  کتابخوانی با محوریت  کتاب  نسیم رحمت  تألیف حضرت آیت الله صفایی بوشهری و نیز ارسال تصاویر از برگزاری مراسم  قرائت زیارت جامعه کبیره است.

وی بخش تخصصی  را نیز شامل نقاشی خط از ابعاد معرفتی زندگی امام هادی (علیه السلام) و ارائه آثار خوشنویسی با روش های نستعلیق، شکسته نستعلیق، ثلث و نسخ از فراز های زیارت جامعه کبیره  و احادیث امام دهم  علیه السلام نام برد.

شیرازیان مهلت ارسال آثار در مرحله استانی را  24 بهمن  96 اعلام اضافه کرد: آثار رسیده در بخش های این جشنواره پس از ارزیابی و انتخاب بهترین  ها تا تاریخ 29 بهمن  سال جاری برای رقابت در سطح ملی به دبیرخانه جشنواره در استان بوشهر ارسال  می شود.

وی همچنین در تکمیل این خبر گفت: مراسم اختتامیه و تقدیر از بهترین های این جشنواره 18 اسفند سال جاری مصادف با سالروز تأسیس ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور در استان بوشهر برگزار می شود.

گفتنی است، علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند  با شماره تلفن های 05832237402 و 05832237327  تماس بگیرند.

پایان/برچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.