کد خبر: ۶۲۶۹۷ | گروه بانوان خراسان شمالی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۷/۱۷
فوت بحث برانگیز یک دانشجو در اسفراین

عارضه مغزی علت مرگ یک دانشجو

دانشکده علوم پزشکی اسفراین مرگ یک دانشجوی دختر به علت ضربه به سر پس از سقوط از تختخواب را تکذیب و علت آن را عارضه مغزی اعلام کرد.
عارضه مغزی علت مرگ یک دانشجو

دانشکده علوم پزشکی اسفراین مرگ یک دانشجوی دختر به علت ضربه به سر پس از سقوط از تختخواب را تکذیب و علت آن را عارضه مغزی اعلام کرد.

معاون درمان دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اسفراین در تشریح جزئیات فوت دانشجوی دختر بوشهری گفت: این دانشجو سیزدهم ماه جاری حوالی ساعت ۱۳ با اطلاع به مرکز فوریت های پزشکی اورژانس ۱۱۵ از خوابگاه به بیمارستان امام خمینی (ره) اسفراین اعزام شد.

عیسی توحیدی با اشاره به این که بیمار بعد از معاینات پزشکی به علت نیاز به جراحی به بجنورد اعزام شد، اما به علت عارضه مغزی قبل از انجام عمل جراحی دارفانی را وداع گفت، افزود: طبق نتیجه پزشکی قانونی استان علت فوت بیماری عروق قاعده مغز تشخیص داده شده است.

وی تصریح کرد: در برخی از درگاه های رسانه ای علت فوت این دانشجو را سقوط از تخت خوابگاه و مرگ مغزی بیان کردند که این مطلب شایعه است و تکذیب می شود.

معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی و دانشجویی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اسفراین هم با تایید اظهارات معاون درمان این دانشکده درباره این مطلب گفت: این دانشجوی بوشهری ورودی سال 95 کارشناسی بهداشت عمومی که پیش از این سابقه گرفتگی عروق مغزی را داشت هنگام بالارفتن از تخت به دلیل بیماری اش  با مشکل روبه رو می شود و پس از آن سقوط می کند.

اسحاق ایلدرآبادی با اشاره به این که دلیل مرگ دانشجو از سوی پزشکی قانونی استان اعلام شد، افزود: به هیچ وجه دلیل حادثه نبود حفاظ تخت که اعلام شده است مورد تایید نیست و از مردم می خواهیم اخبار را از درگاه های معتبر به واسطه رسانه های موثق پیگیری کنند.

انتهای خبر/برچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.