کد خبر: ۶۷۶۰۳ | گروه بانوان خراسان شمالی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۲۳
مسئول جمعیت هلال احمر رازو جرگلان گفت:

کاروان سلامت در روستای چال تلپک با حضور پزشک متخصص زنان وزایمان

مسئول جمعیت هلال احمر رازو جرگلان گفت: کاروان سلامت در روستای چال تلپک با حضور پزشک متخصص زنان وزایمان به مناسبت دهه فجر برای بانوان روستای چال تلپک برگزار شد که در این برنامه ۳۹ مریض توسط پزشک متخصص و داوطلب هلال احمر معاینه شدند.
کاروان سلامت در روستای چال تلپک با حضور پزشک متخصص زنان وزایمان

علی اکبر قربانی، مسئول جمعیت هلال احمر رازو جرگلان در گفتگو با خبرنگار راه ساجده اظهار کرد: کاروان سلامت در روستای چال تلپک با حضور پزشک متخصص زنان وزایمان به مناسبت دهه فجر برای بانوان روستای چال تلپک برگزار شد که در این برنامه ۳۹ مریض توسط پزشک متخصص و داوطلب هلال احمر معاینه شدند.

 

 قربانی افزود : افراد ی که معاینه شدند ، دارو را به صورت رایگان دریافت می کنند.


 
وی به دیگر برنامه ها نیز اشاره کرد و گفت : طرح کاروان نیکوکاری و دستهای مهربانی و لبخند سبز روز شنبه در مدرسه ابتدایی صابر این روستا نیز  بین ۳۷ دانش اموز ان و مردم این روستا با برگزاری برنامه های مختلف انجام شد.


قربانی افزود : دیدار با خانواده شهداءاهل سنت،  توزیع بسته غذایی در روستای دویدوخ و چال تلپک بین ۱۰ خانواده به ارزش یک میلیون تومان، توزیع بسته آموزشی و بهداشتی بین ۳۷ نفر از دانش اموزان روستای چال تلپک و مدرسه ابتدایی صابر، اموزش امداد و کمک اولیه دراین روستا، برگزاری طرح دستهای مهربانی و لبخند سبز در از جمله برنامه ها بوده است .

 

وی ادامه داد: این طرح به مناسبت دهه فجر و با معرفی و انتخاب خانه هلال جرگلان با شرایطی که این روستا داشت از جمله دور افتادگی و نبود خانه بهداشت و مشکلات مالی با همکاری هلال احمر و دهیاری روستا انجام شد .

 

انتهای پیام/ رحیمیبرچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.