کد خبر: ۶۷۶۶۷ | گروه بانوان خراسان شمالی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۱/۲۴

برف و کولاک میهمان خراسان شمالی می شود

بررسی نقشه ها ی پیش یابی هواشناسی و تصاویر ماهواره ای بیانگر ورود سامانه بارشی از امروز به استان است، فعالیت این سامانه بارشی برای امروز در پاره ای مناطق بارش پراکنده باران را به همراه خواهد داشت.
برف و کولاک میهمان خراسان شمالی می شود
به گزارش راه ساجده، بررسی نقشه ها ی پیش یابی هواشناسی و تصاویر ماهواره ای بیانگر ورود سامانه بارشی از امروز به استان است، فعالیت این سامانه بارشی برای امروز در پاره ای مناطق بارش پراکنده باران را به همراه خواهد داشت.
 
 
  از فردا با تشدید فعالیت آن بیشتر مناطق استان تحت تاثیر این سامانه قرار خواهند گرفت، بارشها ابتدا بصورت باران و ارتفاعات برف از بعدازظهر چهارشنبه بارش برف پیش بینی می شود.
 
 
با توجه به وزش باد شدید در روز چهارشنبه کولاک برف در ارتفاعات و مناطق کوهستانی دور از انتظار نیست. تغییرات احتمالی اوضاع جوی، در بولتن های پیش بینی روزهای آینده لحاظ خواهد شد.
 
 
اداره کل هواشناسی استان،  امروز را نیمه ابری تا ابری ، در بعضی ساعت ها وزش باد نسبتاً شدید، بارش باران و ارتفاعات برف و مه با بیشینه دمای 10و کمینه  دمای 6 اعلام کرد.
 

براساس پیش بینی این سازمان،فردا  چهار شنبه  ابری، در بعضی ساعت ها وزش باد شدید ، بارش برف، ارتفاعات کولاک برف و مه با بیشینه دمای 7و کمینه دمای 2- اعلام شده است.

 

انتهای پیام/برچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.