کد خبر: ۶۹۸۵۶ | گروه سیاسی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۱/۲۶
صفی‌پور در گفت‌وگو با فارس:

بنیاد رودکی ماموریتی برای اجرای موسیقی پاپ در جام جهانی ندارد/ فردا رونمایی از لباس ارکستر سمفونیک برای حضور در روسیه

رئیس بنیادرودکی اعلام کرد این بنیاد برای جام جهانی فوتبال ماموریتی بابت اجرای موسیقی پاپ ندارد.
بنیاد رودکی  ماموریتی برای اجرای موسیقی پاپ در جام جهانی ندارد/ فردا رونمایی از لباس ارکستر سمفونیک برای حضور در روسیه,

به گزارش خبرگزاری فارس، 60 روز دیگر تا جام جهانی 2018 روسیه فرصت باقی است اما هنوز اخبار ضد و نقیضی در مورد اجرای مراسم فرهنگی از سوی فدراسیون فوتبال به گوش می رسد. 

یکی از مهمترین اخباری که عامه مردم به دنبال آن هستند تا خبر نهایی و قطعی را بشنوند انتخاب خواننده رسمی فدراسیون فوتبال برای اجرای سرود تیم ملی است. 

درخبرها پیش از این از سالار عقیلی و همچنین محسن چاووشی نام برده شده بود اما گزینه نزدیک به اجرای سرود تیم ملی سالار عقیلی است. 

در این خصوص علی اکبر صفی پور رئیس بنیادرودکی که با فدراسیون فوتبال بابت اجرای سرود تیم ملی همکاری می کند به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس اظهار داشت: کارهای مربوط به اجرای سرود تیم ملی در حال انجام شدن است و به زودی به همراه آقای تاج نشست خبری خواهیم داشت تا همه موارد را در اختیار رسانه ها قرار دهیم.

وی در خصوص اینکه گفته می شود محسن چاووشی هم قرار است برای تیم ملی آهنگی آماده کند گفت: بنیاد رودکی به خاطر رسالتی که دارد قطعا موسیقی پاپ نخواهد داشت و به تبع آن برای سرود جام جهانی از سوی این بنیاد سرود پاپ نخواهیم داشت. شاید کسانی و یا فردی با هماهنگی خود فدراسیون آهنگ و سرود دیگری را آماده کند اما آنچه که بنیاد رودکی با فدراسیون تفاهم کرده سرود پاپ نیست. فردا به طور رسمی خواننده و همه جزییات این سفر مشخص می شود. قرار است فردا ساعت 19 در هتل اسپیناس مراسم رونمایی از لباس ارکستر سمفونیک برای حضور در جام جهانی صورت گیرد و رسانه ها در نشست خبری این مراسم شرکت می کنند. 

انتهای پیام/ربرچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.