کد خبر: ۷۰۷۶۰ | گروه سیاسی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۳/۰۱

,

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، سرهنگ رازقی رییس مرکز کنترل ترافیک این پلیس با اعلام وضعیت ترافیکی دوشنبه ۳۱ اردیبهشت گفت: با توجه به اینکه بار ترافیکی از ساعت ۶:۳۰ صبح در اکثر معابر شروع می شود، تا ساعت ۹ صبح بار ترافیکی تخلیه و وضعیت ترافیک به حالت عادی می رسد و شاهد افزایش سرعت در معابر خصوصا در بزرگراه ها هستیم.

رازقی در همین رابطه افزود: در روزهای گذشته چندین مورد تصادف جرحی در حاشیه بزرگراه ها داشتیم که علت آن عدم توجه به جلو و عدم رعایت سرعت مطمینه خصوصا از سوی موتورسیکلت هاست. لازم است وسایل نقلیه خصوصا در زمانی که هوا تاریک است، نسبت به رعایت فاصله طولی و سرعت مطمینه مقید باشند.

وی با اشاره به اینکه حدود ۴۰ درصد فوتی های سوانح رانندگی در سال گذشته مربوط به موتورسیکلت سواران بوده، به راکبان موتورسیکلت توصیه کرد: با توجه به اینکه موتورسیکلت در معرض برخورد و واژگونی سریع است، به راکبین موتورسیکلت توصیه می شود خصوصا در محورهای بزرگراهی سرعت مطمینه را رعایت کنند، از کلاه ایمنی استفاده نمایند و از خطوط اضطرار و تونل ها عبور نکنند تا از وقوع سوانح رانندگی جلوگیری شود.برچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.