کد خبر: ۷۰۸۸۹ | گروه سیاسی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۳/۰۶

۲۰ هزار متر خط انتقال آبرسانی در ۳ شهر مازندران احداث می شود

ساری - مدیرعامل آبفا شهری مازندران گفت: بیش از ۲۰هزار متر خط انتقال آب‌رسانی در شهرهای هچیرود، کلاردشت و مرزن آباد احداث می‌شود.
۲۰ هزار متر خط انتقال آبرسانی در ۳ شهر مازندران احداث می شود,

به گزارش خبرگزاری مهر، ذبیح الله ذاکری اظهار داشت:به‌منظور کاهش هدر رفت آب و افزایش توان تأمین آب شرب مشترکین، درمجموع ۲۰هزار  و ۶۰۰ متر خط انتقال آب‌رسانی در شهرهای هچیرود، کلاردشت و مرزن آباد احداث می‌شود و تاکنون ۱۱هزار و ۵۰۰ متر از خطوط انتقال آب در این شهرها اجرایی شد.

وی، بابیان اینکه در هچیرود به‌منظور افزایش توان تأمین و جایگزینی چاه‌های قدیمی، یک حلقه چاه حفر و تجهیز می‌شود، تصریح کرد: فاز ۱پکیج ارتقای کیفی آب باهدف افزایش کیفیت آب استحصالی از چاه عباسکلا و  رفع مشکل کمبود آب مشترکین این منطقه و امام رود اجرا وبه بهره‌برداری رسید، همچنین برای تکمیل و افزایش راندمان پکیج مذکور  اجرای سیستم هوادهی در دست اقدام  است.

مدیرعامل آبفاشهری مازندران، ضمن اشاره به احداث  مخزن ۱۵۰۰ مترمکعبی لاهو  با ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی و ۶۰۰۰ متر شبکه توزیع با ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی در کلاردشت، اظهار داشت: در مرزن آباد نیز ساخت مخزن ۱۰۰۰ مترمکعبی باهدف ذخیره مطمئن برای تأمین آب در مواقع پیک مصرف و اجرای زون بندی در مرحله تهیه اسناد مناقصه قرار دارد.

ذاکری، بابیان اینکه در شهر چالوس نیز حفر و تجهیز یک حلقه چاه با آبدهی ۲۰ لیتر در ثانیه و ۴۰۰۰ متر اصلاح شبکه در دستور کار قرار دارد، گفت: مجوز لازم جهت حفر چاه کسب و پیمانکار حفار در محل استقراریافته و قسمتی از گمانه اجرا شد  و تاکنون ۲۲۰۰ متر شبکه آب‌رسانی نیز  اصلاح‌شده است.

وی، بهسازی دهانه آبگیر و حصارکشی و محوطه‌سازی چشمه اسپی او و اجرای ۵۰۰ متر شبکه توزیع در نوشهر، حفر و تجهیز یک حلقه چاه با  آبدهی ۲۵ لیتر در ثانیه و احداث ۱۵۰۰ متر خط انتقال در کجور، یک باب ایستگاه پمپاژ و ۱۸۰۰ متر خط انتقال در پول را ازجمله اقدامات انجام‌شده در سال گذشته عنوان کرد.برچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.