کد خبر: ۷۲۲۴۶ | گروه سیاسی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۳/۳۱

اتمام طرح «الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی» تا پایان شهریور امسال

خرم آباد- معاون جهاد دانشگاهی کشور از اتمام طرح «الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی» تا پایان شهریور امسال خبر داد.
اتمام طرح «الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی» تا پایان شهریور امسال,

به گزارش خبرنگار مهر، محمد صادق بیجندی در جمع خبرنگاران در سخنانی با بیان اینکه طرح الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی با عنوان یک طرح ملی در هشت استان پایلوت با کارفرمایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حال اجرا است اظهار داشت: مجری این طرح جهاد دانشگاهی بوده و این طرح دارای سه فاز است.

وی ادامه داد: فاز اول این طرح بحث مطالعات، پژوهش ها و شناسایی متقاضیان است عنوان کرد: همچنین فاز دوم این طرح آموزش و مشاوره بوده و فاز سوم آن نیز اتصال به بازار است.

معاون جهاد دانشگاهی کشور با بیان اینکه هر سه مرحله این طرح با هم در حال اجرا هستند گفت: فاز اول به صورت ۱۰۰ درصد به اتمام رسیده و چون طرح پایلوت بوده انعطاف دارد و ممکن بوده در آینده یک بررسی مجدد در این رابطه انجام دهیم.

بیجندی با اشاره به پیشرفت ۴۰ درصدی فاز دوم این طرح در کشور گفت: همچنین فاز سوم آن نیز ۴۰ درصد پیشرفت دارد و امیدواریم در آینده نزدیک خبرهای خوشی را برای مردم در این راستا داشته باشیم.

وی بیان داشت: برای متقاضیان این طرح سه شرط بومی بودن، حداقل ۱۸ سال سن و نداشتن بیمه را قرار داده ایم گفت: متقاضیان طرح با مراجعه به سامانه مربوطه می توانند در آن ثبت نام کنند و از آموزش های پیش بینی شده در این رابطه نیز برخوردار شوند.

معاون جهاد دانشگاهی تاکید کرد: امیدواریم تا پایان شهریور اتمام طرح نوین توسعه مشاغل خانگی را اعلام کنیم.برچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.