کد خبر: ۷۲۴۲۷ | گروه سیاسی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۴/۰۴
آقایان یادشان نرود که من و امثال من ریگ کف رودخانه هستند

افشاردوست: خوب است که آدم‌ها برخی چیزها را فراموش نکنند/ آی‌دی کارت داشتم، اما جایگاه نه!

دبیر سابق فدراسیون والیبال گفت: خوب است که آقایانی که حالا مسئول هستند خیلی از اتفاقات گذشته را فراموش نکنند.
افشاردوست: خوب است که آدم‌ها برخی چیزها را فراموش نکنند/ آی‌دی کارت داشتم، اما جایگاه نه!,

به گزارش خبرگزاری فارس، روز گذشته تیم ملی والیبال ایران در هفته پنجم رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال در سالن 12 هزار نفری آزادی برابر کره‌جنوبی قرار گرفت، اما میزبانی ایران در این هفته از بازی‌های خالی از حاشیه نبود. روز گذشته بازهم اتفاقی عجیب در مجموعه والیبال ایران رخ داد و آن هم نوعی بی‌احترامی به دبیر سابق این مجموعه بود.

روز گذشته محمود افشاردوست، دبیرکل سابق فدراسیون والیبال که هم اکنون رئیس سازمان ورزش کیش است برای تماشای دیدار ایران و کره‌جنوبی، طبق هماهنگی‌های قبلی و با آی‌دی کارت مخصوص به ورزشگاه آزادی رفت، اما کارتی که به این پیشکسوت والیبال داده بودند از هیچ یک از مسیرهای ورودی اجازه ورود به سالن نداشت! سرانجام پس از کش‌و‌قوس‌های فراوان افشاردوست ترجیح داد این دیدار را در منزل تماشا کند!

افشاردوست با تایید این خبر به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، گفت: من از قبل این موضوع را هماهنگ کرده بودم و آی‌دی کارت هم داشتم، اما هیچ ورودی برای آی‌دی کارت من وجود نداشت! چون ما در سالن 12 هزار نفری اصلاً جایگاهی به نام CIP نداریم. من هم وقتی این شرایط را دیدم تصمیم گرفتم به خانه برگردم و بازی را در خانه ببینم. 

وی ادامه داد: به هر حال چرخه زندگی اینگونه است، اما خوب است که آدم‌ها خیلی چیزها را فراموش نکنند. از اتفاقی که رخ داده بسیار ناراحتم، چون زمانی که ما در راس کار بودیم همیشه تلاش کردیم که برای افراد مختلف بسته به جایگاهی که دارند، صندلی تدارک ببینیم. همیشه شان و شخصیت افراد و مسئولان را حفظ می‌کردیم و جایگاه مخصوصی برای نفرات تعبیه می‌کردیم.

دبیر سابق فدراسیون والیبال خاطرنشان کرد: هرچند که در زمان ما هم همیشه افرادی بودند که از شرایط ناراحت باشند، اما برخی از شرایط خیلی معقول و منطقی نیست و دلایلی برای انجامش وجود دارد که همین دلایل امثال من را اذیت می‌کند. اتفاقی که برای من رخ داد قطعاً در روزهای آینده همین آقایان می‌افتد. با این شرایط بعید می‌دانم که امروز و فردا هم به سالن بیایم، چون اصلاً جایگاهی ندارم. آقایان نباید فراموش کنند که من و امثال من ریگ‌های کف رودخانه هستند و بقیه همچون آب روان!

انتهای پیام/سبرچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.