کد خبر: ۷۲۴۳۷ | گروه سیاسی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۴/۰۴

دوره آموزشی تهیه و تدوین قراردادهای سرمایه‌گذاری برگزار شد

توانمندسازی بروکرهای مرکز فن‌بازار ملی ایران با برگزاری دوره آموزشی تهیه و تدوین قراردادهای سرمایه‌گذاری در پارک فناوری پردیس معاونت علمی صورت گرفت.
دوره آموزشی تهیه و تدوین قراردادهای سرمایه‌گذاری برگزار شد,

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، بروکرهای فناوری شبکه فن‌بازار ملی ایران، به‌صورت دائمی خدمات بازاریابی، انتقال فناوری و مسائل قراردادی را به طرفین عرضه و تقاضای فناوری ارائه می‌کنند و در این راستا ضروری است که به ابزارها و توانمندی‌های مختلفی مجهز باشند که یکی از آنها دانش حقوقی و آگاهی از قوانین و ضوابط کشور در این زمینه است.
دوره آموزشی تهیه و تدوین قراردادهای سرمایه‌گذاری با حضور بروکرهای این مرکز و با محوریت تهیه و تدوین قراردادهای سرمایه‌گذاری از قبیل آموزش تئوری، بررسی موردی قراردادهای پیشین، دستورالعمل تهیه قراردادها، تحلیل رأی قضایی و شبیه‌سازی مذاکرات در روزهای 30 و 31 خرداد در پارک فناوری پردیس معاونت علمی برگزار شد.
دوره‌های آموزشی قراردادهای حقوقی فن‌بازار طی 3 دوره دو روزه در محورهای قراردادهای بازاریابی، قراردادهای جذب سرمایه و قراردادهای انتقال فناوری طی یک بازه شش ماهه برگزار می‌شود.
مرکز فن‌بازار ملی ایران با ابلاغ شورای عالی انقلاب فرهنگی و تحت نظارت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و باهدف توسعه بازار فناوری در کشور فعالیت می‌کند.

انتهای پیام/برچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.