کد خبر: ۷۲۴۸۹ | گروه سیاسی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۴/۰۴
بازگشت دوباره قدیمی ها

سیدعباسی دست به دامن ستاره‌های سابق شد/ غلامی و محمودی در راه تیم ملی والیبال «ب»

احتمال دارد دو ستاره سابق تیم ملی والیبال ایران یک بار دیگر ملی‌پوش شوند.
سیدعباسی دست به دامن ستاره‌های سابق شد/ غلامی و محمودی در راه تیم ملی والیبال «ب»,

به گزارش خبرگزاری فارس، مرحله نخست اردوی تیم ملی والیبال «ب» ایران با هدایت جهانگیر سیدعباسی خاتمه پیدا کرد. این تیم خود را برای حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا آماده می‌کند.

گفته می‌شود کادر فنی تیم ملی والیبال «ب» برای حضور قدرتمندانه در بازی‌های آسیایی جاکارتا مذاکراتی را با شهرام محمودی و عادل غلامی داشته است و از این دو بازیکن دعوت کرده تا تیم ملی را در بازی‌های پیش‌رو همراهی کنند.

با توجه به اینکه محمودی و غلامی به احتمال فراوان تیم والیبال خاتم اردکان را در مسابقات باشگاه‌های آسیا همراهی خواهند کرد، باید منتظر ماند و دید که چه پاسخی به کادر فنی تیم ملی «ب» خواهند داد.

پیشنهاد بازگشت به این دو بازیکن در حالی داده شده است که بازیکنان زیادی در اردوی آماده‌سازی تیم ملی «ب» حضور داشتند و ظاهراً هیچ کدام از بازیکنان نتوانستند نظر کادر فنی را جلب کنند.

هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا در سال 2017 از هفتم تا پانزدهم تیرماه به میزبانی ویتنام برگزار شد و بانک سرمایه توانست عنوان قهرمانی را کسب کند. بر این اساس نوزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های آسیا در گروه مردان از 9 تا 16 مردادماه امسال به میزبانی نایپیداو پایتخت میانمار برگزار می‌شود.

این در حالی است که بازی‌های آسیایی جاکارتا هم از ۲۷ مرداد تا ۱۱ شهریور ۱۳۹۷ برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/سبرچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.