کد خبر: ۷۴۱۱۴ | گروه سیاسی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۴/۲۵
عضو شورای شهر تهران:

نوک تیز برخی تهدیدات، دختران جوان ما را نشانه گرفته است/لزوم حمایت شهرداری از بانوان

عضو شورای شهر تهران گفت: در شرایطی که آسیب‌های اجتماعی در شهر ما دارای ابعاد نگران کننده ای است، نوک تیز برخی از این تهدیدات، دختران جوان ما را نشانه گرفته است و به شدت بر روی انگیزه، شور و نشاط و پویایی آنها تاثیر منفی میگذارد.
نوک تیز برخی تهدیدات، دختران جوان ما را نشانه گرفته است/لزوم حمایت شهرداری از بانوان,

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، زهرا صدراعظم نوری در تذکر پیش از دستور خود در جلسه علنی امروز شورای شهر تهران همزمان با روز دختر و در راستای حمایت از حقوق دختران گفت: ما ایرانیان مفتخریم که میزبان اهل بیت علیهم السلام هستیم، وجود بارگاه ملکوتی امام رضا علیه السلام و حضرت معصومه سلام الله علیها موجب خیر و برکت برای ملت ایران است.

وی ادامه داد: زنان و دختران حامیان اصلی در محیط خانه و زندگی، منشاء محبت، عشق، دوست داشتن و امید به زندگی هستند و در جامعه نیز نماد پویایی، عشق به زندگی و عشق به خوبی ها هستند.

 

عضو شورای شهر تهران گفت: جامعه جوان ما که نیمی از آن را دختران جوان تشکیل میدهند، بیش از هر زمان نیازمند به توجه، دیده شدن و اهتمام برای آیندهای بهتر هستند. جامعه ما امروز مفتخر است که از دختران جوان تحصیل کرده برخوردار است که در عرصه‌های علمی، فرهنگی، ورزشی، سیاسی و بین المللی برای کشور افتخار میآفریند. ما باید فرصتهای رشد و پیشرفت را پیش از گذشته برای دختران ایرانی فراهم نماییم، آنها امروز برای بروز شایستگی خود نیازمند به حمایت و توجه همه جانبه مدیران و برنامهریزان هستند.
نوری گفت:در شرایطی که آسیبهای اجتماعی در شهر ما دارای ابعاد نگران کننده ای است، نوک تیز برخی از این تهدیدات، دختران جوان ما را نشانه گرفته است و به شدت بر روی انگیزه، شور و نشاط و پویایی آنها تاثیر منفی میگذارد.

 


این عضو شورا گفت: از اینرو  ضمن محکوم کردن این گونه رفتارهای تحقیر آمیز برخی رسانه های جمعی  از شهرداری تهران به ویژه معاون امور اجتماعی و فرهنگی و اداره کل بانوان انتظار دارد که دختران شهر را مورد حمایت قرار دهند و امکانات رشد آنها را در زمینه‌های فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و اقتصادی فراهم کنند و اختصاص فضاهای مفید و امن در پارک ها، ورزشگاه ها، مراکز فرهنگی، هنری و امثالهم را برای ایشان در اولویت قرار دهند و درصدی از مدیریت حوزه فرهنگی شهر را به آنها واگذار کنند.

انتهای پیام/برچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.