کد خبر: ۷۴۶۰۲ | گروه سیاسی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۴/۲۷

رادیو زمانه در سوگ جاسوس آمریکا نوحه‌سرایی کرد

رادیو زمانه در نوحه‌سرایی برای عضو گروهک غیرقانونی جبهه ملی، متوسل به ایرج مصداقی عضو سابق گروهک منافقین شده است.
رادیو زمانه در سوگ جاسوس آمریکا نوحه‌سرایی کرد,

به گزارش مشرق، رادیو زمانه وابسته به سرویس اطلاعاتی هلند، با مرگ جاسوس آمریکا در ایران، نوحه‌سرایی کرد. این رسانه، بدون اشاره به اسناد سفارت سابق آمریکا در تهران که حاوی گزارش‌ها و اطلاعاتی دال بر جاسوسی سخنگوی دولت موقت به نفع بیگانگان است، از زبان یک عضو سابق سازمان منافقین، عباس امیر انتظام را از جرم جاسوسی به دور دانست.

سازمان منافقین در ابتدای انقلاب و همزمان با دستگیری امیرانتظام او را ماری در آستین انقلاب لقب داده بود که اکنون پس از افتادن پرده نفاق غمخوار امیرانتظام شده است.


رادیو زمانه در نوحه‌سرایی برای عضو گروهک غیرقانونی جبهه ملی، متوسل به ایرج مصداقی عضو سابق گروهک منافقین شده است که هم اینک در اروپا و سوئد مشغول اتهام‌زنی علیه  جمهوری اسلامی است و از این طریق ارتزاق می‌کند. مصداقی که خود را فعال حقوق بشر می‌نامد،  از جمله ضدانقلابیونی است که از طرف همپالگی‌های سابق  خود، متهم به همکاری گسترده با نظام است و آزادی او هم از زندان، به دلیل همین همکاری توصیف می شود.


گفتنی است عباس امیرانتظام عضو گروهک جبهه ملی بود که در دوران نخست‌وزیری بازرگان، در مقام سخنگوی دولت قرار گرفت. وی خواستار انحلال مجلس خبرگان رهبری بود و اسناد همکاری وی با واشنگتن و «سی‌آی‌ای»،پس از تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در تهران، بدست دانشجویان پیرو خط امام‌(ره) افتاد. جبهه ملی نیز در خرداد ۶۰ به دلیل مخالفت با حکم قصاص و برپایی تظاهراتی علیه این دستور قرآنی، از سوی حضرت امام خمینی(ره) مرتد اعلام شد.

امیرانتظام به عنوان عضو مرکزیت این گروهک غیرقانونی، فعالیت داشت.

منبع: کیهان


برچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.