کد خبر: ۷۵۷۱۲ | گروه سیاسی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۵/۲۸
توسط متخصصان ایرانی صورت گرفت

چرخش توربین‌های گازی با قطعات داخلی

یک شرکت مهندسی در کشور با غیرت و همیت جوانانی از دیار کردستان از سال 71 آغاز به کار کرد و چرخش توربین های گازی کشور را با قطعات داخلی روان تر کرد.
چرخش توربین‌های گازی با قطعات داخلی ,

به گزارش  گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، شرکت مهندسی بدر سیستم (سهامی خاص) که حاصل توانمندی و تخصص جوانان ایرانی است محصولاتی در زمینه تولید انواع قطعات توربین های گازی، بخار و توربوکمپرسور ها برای صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، برق و راه آهن طراحی و تولید می کند.

پژوهش در زمینه طراحی و ساخت قطعات نیروگاهی از قبیل توربینهای گازی و بخار، پره های توربین های گازی و بخار، قطعات صنایع هواپیمائی، قطعات صنایع خودرو و صنایع سنگین، ایجاد نیروگاه برق، مجتمع پتروشیمی، پالایشگاه نفت و مجتمع گاز طبیعی، مشاوره در زمینه واردات، نصب و راه اندازی سیستمهای تولیدی اتوماتیک و قابل انعطاف FMS و غیره از جمله محصولات و خدمات این شرکت است.

به گفته علیرضا درویشی مدیر عامل شرکت مهندسی بدر سیستم، می گوید: این شرکت با تکیه بر تخصص و توانایی نخبگان کشور راه اندازی شده و در این چند سال فعالیت، گواهینامه های مختلف و تاییدیه های زیادی دریافت و نمایشگاه های مختلفی نیز از دستاوردها و محصولات تولید خود برگزار کرده ایم.

وی همچنین بیان کرد: تولید ماشین آلات خطوط تولید، ماشین آلات کنترل کیفیت، نرم افزارهای طراحی مهندسی و تحلیل به کمک رایانه ) (CAD/CAM/CAE، صادرات قطعات نیروگاهی از قبیل توربین های گازی و بخار، پره های توربین های گازی و بخار، قطعات صنایع هواپیمائی، قطعات صنایع خودرو و کلیه کالاهای مجاز بازرگانی، ارائه خدمات طراحی مهندسی و غیره از جمله تولیدات شرکت ما است.

همچنین تدوین دانش فنی، نمونه سازی سریع (RP)، قالب سازی سریع (RT)، بازسازی و تعمیر و نگهداری توربینهای گازی و بخار، سرمایه گذاری و مشارکت در سایر شرکتها و انعقاد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی داخلی و خارجی و ایجاد شعب و نمایندگی داخل و خارج کشور، اخذ و اعطای نمایندگی کلیه شرکتهای داخلی و خارجی و خرید و فروش کلیه کالاهای مرتبط با موضوع فعالیت شرکت از دیگر خدمات ارائه شده توسط این شرکت است.

مشتریان اصلی شرکت مهندسی بدر سیستم عبارتند از صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، صنایع تولیدی، قالب سازی ، قطعه سازان، و صنایع ریخته گری، مراکز آموزشی، تحقیقاتی و دانشگاه های ایران.
 

انتهای پیام/ برچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.