کد خبر: ۷۶۹۱۵ | گروه سیاسی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۷/۰۴

پیراهن شهید محمدطاها اقدامی در حاشیه نشست گفتگوی امنیتی منطقه‌ای در تهران

پیراهن شهید «محمدطاها اقدامی» شهید خردسال حمله تروریستی اهواز در حاشیه نخستین نشست گفتگوی امنیتی منطقه ای تهران به نمایش درآمد.
پیراهن شهید محمدطاها اقدامی در حاشیه نشست گفتگوی امنیتی منطقه‌ای در تهران,

به گزارش خبرنگار گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس، نخستین نشست دبیران و مشاوران امنیت ملی کشورهای منطقه با عنوان «گفتگوی امنیتی منطقه‌ای» امروز (چهارشنبه) در تهران آغاز به کار کرد و در حاشیه این نشست پیراهن شهید خردسال محمدطاها اقدامی به نمایش درآمد.

 

نخستین نشست دبیران و مشاوران امنیت ملی کشورهای منطقه با مشارکت کشورهای روسیه، چین، هند و افغانستان و با ابتکار جمهوری اسلامی ایران در تهران برگزار شده و «نیکلای پاتروشف» دبیر شورای امنیت ملی فدراسیون روسیه، «آجیت دوال» مشاور امنیت ملی نخست وزیر هند، «حمدالله محب» مشاور امنیت ملی افغانستان و «دانگ جینگ وی» مقام  امنیت ملی چین نمایندگی کشورهایشان در این نشست برعهده دارند .

مقامات حاضر در این نشست نیز به قربانیان اقدام تروریستی اهواز ادای احترام کردند.

 

 

صبح روز شنبه 31 شهریور، چهار عنصر مسلح عضو گروهک تروریستی «الاهوازیه» به مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز حمله کردند و در تیراندازی به مردم و مسئولان نظامی، -طبق اعلام عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس- دست‌کم 25 نفر را شهید و حدود 70 نفر را مجروح کردند. یکی از این شهدا محمدطاها اقدامی  بود.


انتهای پیام/برچسب ها:


نظر شمانام:
ایمیل:  
وب سایت:
نظر*:  
© تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری راه ساجده می باشد. استفاده از اخبار با ذکر منبع بلا مانع است.